I salg – Ingen forkjøpsrett
Eltonåsen Syd Trinn 2
Byggingen er godt i gang på Eltonåsen, og mange har allerede flyttet inn. Dette salgstrinnet består av rekkehus og tomannsboliger.
Finn fram på siden
Dette skjer nå
I salg – Ingen forkjøpsrett
Frist for forkjøp er utløpt
Boligene er i salg og selges til fastpris. Det er ikke lenger forkjøpsrett for OBOS-medlemmer, så alle kan kjøpe.
Se ledige boligerVisning
Ta kontakt med prosjektselger for å avtale en privatvisning. Bli bedre kjent med området, prosjektet, de nye boligene og kjøpsprosessen.
Ludvig Brustads veg, 2034 Holter. Se kart i Google
Hvor mye kan du låne?
Gjør deg kjent med boligprosjektet
Kart over området
Ludvig Brustads veg, 2034 Holter. Se kart i Google
Om Eltonåsen Syd Trinn 2
Bo godt på Eltonåsen Syd
I nabolaget
Her kan du lese mer om nabolaget – om turforholdene, hvor langt det er til nærmeste butikk, og om barnehager og skoler som finnes i nærheten.
Om boligene
Her finner du informasjon om boligene som bygges og mer om prosjektet på Eltonåsen Syd.
Prosjektleders tanker
Prosjektlederen bak boligprosjektet Eltonåsen Syd forteller deg mer om prosjektet og hvorfor dette kan være den perfekte boligen for deg.
Veien til et nytt hjem
Å kjøpe en helt ny bolig kan være både utfordrende og spennende. Vi guider deg trygt fra kontrakt til ferdig bolig.