I salg – Ingen forkjøpsrett
Nedre Eikrem B7
I dette salgstrinnet kan vi by på tomannsboliger, rekkehus og leiligheter i firemannsbolig. Finn boligen som passer best for deg.
Finn fram på siden
1 av 8
Dette skjer nå
I salg – Ingen forkjøpsrett
Frist for forkjøp er utløpt
Boligene er i salg og selges til fastpris. Det er ikke lenger forkjøpsrett for OBOS-medlemmer, så alle kan kjøpe.
Se ledige boligerVisning
Ta kontakt med prosjektselger for å avtale en privatvisning. Bli bedre kjent med området, prosjektet, de nye boligene og kjøpsprosessen.
Eikremsvingen, 6422 Molde. Se kart i Google
Nedre Eikrem B7 har 5 ledige boliger
Hus 07 - Boenhet 02 | Tomannsbolig | 4 | 127 m² | 120 m² | kr 5 419 342 | 1 | 2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hus 08 - Boenhet 01 | Rekkehus | 5 | 132 m² | 125 m² | kr 5 289 342 | 1 | 2 |
Hus 08 - Boenhet 02 | Rekkehus | 5 | 132 m² | 124 m² | kr 4 989 342 | 1 | 1 |
Hus 08 - Boenhet 03 | Rekkehus | 5 | 130 m² | 123 m² | kr 5 319 342 | 1 | 2 |
Hus 09 - Boenhet 04 | Tomannsbolig | 5 | 132 m² | 125 m² | kr 5 369 342 | 1 | 2 |
Hvor mye kan du låne?
Gjør deg kjent med boligprosjektet
Kart over området
Eikremsvingen, 6422 Molde. Se kart i Google
Om Nedre Eikrem B7
Tomannsboligene bygges i to forskjellige størrelser, hvor samtlige går over to plan. Boligene består av carport og sportsbod, tre soverom, åpen stue- og kjøkkenløsning, to bad og store terrasser over carport. Det er lagt opp til flere parkeringsplasser på tomta. Boligene får skrå himling i andre etasje.
Inne i rekkehusene har du entré med tilhørende bod, et bad og åpen stue- og kjøkkenløsning med utgang til terrassen og hagen. Tar du trappen opp finner du enda et bad, en romslig tv-stue som har skrå himling og god takhøyde, og tre soverom. Det største av soverommene har utgang til en balkong på hele 27 kvadratmeter. Fra TV-stuen kan du også gå ut til en hyggelig balkong på motsatt side av boligen. Du får carport, sportsbod og to parkeringsplasser rett utenfor boligen.
Leilighetene bygges i fire bygg med fire leiligheter i hvert bygg. Hus 10 og 11 består av to- og treroms leiligheter, mens hus 12 og 13 består av større treroms leiligheter. Boenhetene i andre etasje får skrå himling og god takhøyde i stue og kjøkken. Samtlige leiligheter får store vindusflater som gir mye lys og en god atmosfære. Bilen parkeres i egen carport, hvor du også får en privat sportsbod. Leilighetene vil også ha en parkeringsplass og gjesteparkering. Toroms leilighetene får entrè, et soverom, to innvendige boder, et romslig bad og åpen stue- og kjøkkenløsning med utgang til balkong eller markterrasse. Treroms leilighetene har en litt annen planløsning med én innvendig bod og to soverom.